Ing. Karel Růžička

Životní cesty jsou holt nevyzpytatelné. Vystudovanou mám dopravní fakultu, kde jsem sice o marketingu řadu věcí slyšel, ale primárním cílem studia byl management a logistika. Naštěstí byla možnost se realizovat i trošku mimo obor, a tím vznikl více než kladný vztah k marketingu obecně, především však k onlinu - to je tak, když je člověk od útlého věku blázen do různých technologií a u počítače se cítí skoro jako doma :D.

V MM jsem dostal šanci do hloubky onlinu více proniknout a už jsem u něj, respektive i přímo u MM, zůstal. Navíc s kolegy, jejichž obličeje mi tady na webových stránkách dělají společnost, je to neskutečná zábava!:D

Zájmy

Ve volném čase se snažím především věnovat svým blízkým, tedy rodině, přátelům, našemu čtyřnohému členovi rodiny Charliemu, a hlavně přítelkyni. Baví mě nenáročný pohyb v podobě jízdy na kole, kolečkových bruslích a příležitostného posilování. Když je čas, rád vyrazím někam na výlet, ať již u nás či do "světa":). Nepohrdnu také skvělým pivem - holt u nás v Česku to vlastně ani nijak jinak nejde :D. Jednoduše a zkrátka se snažím dělat vše tak, abych byl šťastný - to je totiž nejdůležitější:)!