Audit zbožových srovnávačů

Pomocí XML souboru, neboli XML feedu posíláte produkty na porovnávače. Audit zbožových srovnávačů Vám odhalí nedostatky feedu a tento audit Vám zajistíme již v průběhu testovacího období.

Navrhneme řešení, která vám pomohou odstranit všechny Vaše nedostatky, a představíme vám další možnosti, jak pomocí zbožových srovnávačů lépe dosahovat větších konverzí.

K čemu je audit užitečný?

Zjistíte, zda máte účty na zbožových srovnávačích správně nastaveny, odhalíte chyby v XML feedech, a ověříte si, zda potenciál zbožových srovnávačů využíváte naplno. Podrobným auditem odhalíme nedostatky, jejichž zlepšením můžete výrazně zlepšit dosahované výsledky.

Audit účtů zahrnuje kontrolu:

  • Nastavení účtu - Důkladně projdeme údaje, které jste o vašem e-shopu při registraci vyplnili (název e-shopu, logo, popisek obchodu, otevírací doba, výdejní místa aj.). Vždy doporučujeme vyplnit co nejvíce polí, protože tyto zdánlivě nepodstatné údaje mohou mít významný vliv na úspěch e-shopu na zbožových srovnávačích.
  • Využití služeb - S ohledem na nabízený sortiment zhodnotíme vámi využívané služby srovnávačů zboží. Doporučíme vám i další zajímavé vychytávky, které ještě nepoužíváte (např. Heuréka košík, akce Doprava zdarma, práce s hodnoceními zákazníků, atd.).
  • XML feed - V tomto kroku se ověřují informace, které předáváte o produktech Heurece a Zboží.cz a identifikují se případné nedostatky. Doporučuje se vám, které chyby máte opravit přednostně a po domluvě Vám zajistíme vyhodnocení podrobné specifikaci chyb ve feedech spolu s jejich výpisem pro programátora.
  • Spárovanosti produktů - Zjistíme, jak jste na tom aktuálně se spárovaností svých produktů. Jen správně pojmenované kategorie a produkty v XML feedu vám zaručí úspěšné párování produktů.
  • Nejprodávanějších produktů - v tomto kroku Vám zajistíme informaci, zda produkty, které lidi v poslední době nejvíce poptávají, máte ve své nabídce. Dále se zanalyzuje cenový rozptyl jednotlivých produktů a kolik prodejců je aktuálně prodává a tuto informaci Vám poskytneme.

Navrhované změny můžete provést sami, nebo vám můžeme při jejich realizaci pomoci a asistovat.