Dlouho očekávaná novinka Seznam.cz je tu - VIDEO REKLAMA

Česká internetová jednička, společnost Seznam.cz, přináší zadavatelům a agenturám novinku v podobě video reklamy v důvěrně známém prostředí reklamního systému Sklik.

Seznam.cz nám 29.11. přinesl novinku v podobě Video reklamy na Seznam.cz 

Jako certifikovaní partneři Seznam.cz máme tu čest Vás informovat mezi prvními. Česká internetová jednička, společnost Seznam.cz, přináší zadavatelům a agenturám novinku v podobě video reklamy v reklamního systému Sklik. Ke stávajícím osvědčeným možnostem nákupu inzertního prostoru tak přidává další. Seznam.cz se aktuálně soustředí na video reklamu jako na jeden z dlouhodobě rostoucích nástrojů digitálního marketingu.

Od 29.11. mají  všichni inzerenti v Skliku možnost zadávat videoreklamu a zobrazovat ji napříč videoinventory Seznamu. K dispozici je až šedesátivteřinový přeskočitelný videospot nebo šestivteřinový bumper.

Kde můžeme video reklamu shlédnout?

  • na nejoblíbenějším českém videoportálu Stream.cz
  • Seznam Zprávách
  • nejčtenějším českém online zpravodajství Novinky.cz
  • Sport.cz
  • Garáž.cz
  • ProŽeny.cz
  • nejnavštěvovanějším českém lifestylovém magazínu Super.cz.

Video se v tuto chvíli vydává výhradně instream – tedy ve videoobsahu. Před začátkem obsahu (pre-roll), v jeho průběhu (mid-roll) nebo po jeho skončení (post-roll). O zařazení do konkrétní části videa rozhoduje systém. 

 

videoreklama

 

A co říká Seznam.cz?

"Rozšíření možnosti nákupu video reklamy o Sklik jde ruku v ruce s navyšováním investic do tohoto reklamního formátu. V in-stream video reklamě Seznam.cz meziročně vzrostly o 15 %, přičemž nejvíce vzrostl nákup šestivteřinových Bumperů. Ten už přináší téměř 10 % výnosů z video reklamy a zájem ze strany klientů o něj roste." Více se dočtete na Blogu portálu Seznam.cz.