Expedo podporuje Dominika Ráliše. Děkujeme.

Dominik Ráliš, mladá naděje pardubického bikrosového klubu BMX Pardubice, byl finančně podpořen společností Expedo s.r.o.. Děkujeme.

Dominik Ráliš, kterého dlouhodobě podporujeme, je mladou nadějí pardubického bikrosového klubu BMX Pardubice. V necelých jedenácti letech má za sebou nemalé úspěchy – dvojnásobný Mistr České republiky, vítěz Mistrovství Evropy v lotyšské Valmieře, druhé místo na Mistrovství světa v Zolderu, a řadu dalších výher a umístění na podiích Evropských pohárů.

Letos bude obhajovat pozice nejen na české půdě při Mistrovství ČR v Praze, ale i na Mistrovství Evropy v belgickém Desselu a Mistrovství světa ve francouzském Nans.
A obhajoba rozhodně nebude snadná. Proto nás moc těší finanční podpora od společnosti Expedo s.r.o., která se využije na zahraniční BMX kempy ve Španělsku a Itálii.
Tyto kempy jsou důležitou součástí přípravy a my věříme, že přispějí k další úspěšné sezóně.

Společnost Expedo s.r.o. prodává nábytek a funguje na českém trhu od 2009. Z původní myšlenky prodávat postele a sedací soupravy přes e-shop se firma vypracovala a patří mezi největší online prodejce nábytku v 7 evropských zemích. A jak sami říkají – tím to ještě nekončí.

V době, kdy je všeobecně problém s nedostatkem dětí ve sportu, jsme rádi za každého nadšeného mladého sportovce. A obzvlášť, když je jeho mottem: „Když nemůžeš, přidej víc, zakřič prostě z plných plic - slovo nejde neexistuje!“ Dominikovi přejeme mnoho úspěchů!

Dom_expedo_1 Dom_expedo_2