Shoptet vám doporučuje 236 profesionálů - My jsme mezi nimi

Jsme na seznamu specializovaných freelancerů a firem, které vám pomůžou s jakoukoliv výzvou při podnikání na internetu.

Shoptet vám doporučuje 236 profesionálů, se kterými je radost spolupracovat. Je nám potěšením být jedni z nich.

Co nebo kdo je Shoptet partner?

Shoptet Partneři je seznam odborníku ze sféry e-commerce. Najdete tu marketingové experty, grafiky, programátory, kodéry, copywritery, UXáky, PPCčkaře, analytiky, fotografy a spoustu dalších odborníků, kteří vám pomůžou zvýšit prodeje a posunout váš e-shop zase o kus dál.

shoptet 5

Shoptet partneři mezi PPC specialisty

PPC je reklamní systém (například Google Ads nebo Sklik), ve kterém platí inzerent za reklamu až ve chvíli, kdy na ni návštěvník klikne (tzn. Pay per Click). PPC kampaň by měla být připravena s ohledem na cílovou skupinu, umístění reklamy a dalších proměnných tak, aby co nejvíce těch, kteří na ni kliknou, splnilo cíl reklamy (obvykle nakoupilo).

Mezi Shoptet partnery v oblasti PPC Shoptet doporučuje naši Senior PPC Specialistku Markétu. Na její profil můžete nahlédnout zde. A co o sobě Market prozradila?

"Mou dominantou je převážně práce s PPC kampaně, ať se jedná o Google Ads, Sklik či FB Ads. Dále se zaměřuji na práci se sociálními sítěmi. Základem úspěchu je zvolení vhodné marketingové strategie, správná aplikace a využití dílčích systémů, což je též součástí mého pracovního nasazení."

Shoptet partneři v oblasti srovnávačů zboží

Důležité je nabízet své zboží tam, kde ho hledají potenciální zákazníci. Proto mezi důležité zdroje tržeb e-shopů patři jednoznačně zbožové srovnvače. E-shop se zbožákem komunikuje pomocí XML feedu, jehož prostřednictvím posílá automaticky informace o svém zboží.

Mezi Shoptet partnery v oblasti srovnávačů zboží Shoptet doporučuje Michala, naši "hlavu" firmy. Na jeho profil můžete nahlédnout zde. A co o sobě Michal říká? 

"Úspěch klienta v podnikání na internetu díky našim službám je i náš úspěch. Umím poradit v oblasti internetové reklamy, kde se specializuji na zbožáky, PPC kampaně, sociální sítě, ale bez kvalitního webu a dobré firemní strategie se online úspěch nedostaví."

Chcete i vy spolupracovat s odborníky na trhu? Neváhejte nás kontaktovat