Zbožáková REVOLUCE - již za 2 dny

Markeťáci a majitelé e-shopů, zbystřete. Přichází zbožáková revoluce. Chceš ovládnout Heureku a Zboží.cz a vymáčknout ze svých účtů maximum? Revoluce ve správě zbožových srovnávačů je tu. Bez ohledu na velikost shopu.

Zbožáková revoluce - Buď u toho už na startu!

Už 3. června vypukne revoluce ve správě zbožových porovnávačů.

Markeťáci a majitelé e-shopů, zbystřete. Přichází zbožáková revoluce. Chceš ovládnout Heureku a Zboží.cz a vymáčknout ze svých účtů maximum? Revoluce ve správě zbožových srovnávačů je tu. Bez ohledu na velikost shopu.

Usnadni si práci. Šetři svůj čas.Buď součástí revoluce ještě než vypukne!

Biddingtools Group s.r.o. jehož jsme partnery spouští nástroj, který slučujeme účty na Heureka CZ/SK a Zboží.cz do jednoho administračního rozhraní. Vše přehledně a na pár kliků.

Minulostí je přepínání mezi excelovskými tabulkami a vyhodnocování statistik v několika administracích najednou. Správa zbožáku bude rychlejší, přesnější a komplexnější. Navíc obohacená o funkce, které doposud na zbožácích chyběly. Objev nový rozměr párování produktů, hlídání cen konkurence a nastavování ceny za proklik, nebo o něm alespoň řekni svým známým markeťákům a majitelům e-shopů. Protože hlavně pro ně, jsme nástroj vyvinuli.

Šanci zazářit na zbožácích má teď opravdu každý e-shop. Bez ohledu na velikost. To vše za pár korun měsíčně.

Zbožáková revoluce je tu. Buď její součástí už na startu. Už brzy to vypukne! 

www.zbozakovarevoluce.cz

 zbozak