Máme nový titul - Ověření Sklik.cz a Ověření Zboží.cz

S radostí oznamujeme, že i my jsme jedni z nich, a to jak na poli Sklik.cz tak Zboží.cz. Díky tomuto "titulu" můžeme využívat tyto dvě super ověření a to "Ověřeno Sklik.cz" a "Ověřeno Zboží.cz" jako jedni z 66 agentur/freelencerů v ČR.

V létě Seznam přinesl zprávu o spuštění nového programu Ověření, který umožňuje agenturám či jednotlivcům prokázat svůj profesionální a transparentní přístup ke správě online marketingových kampaní a zpřehlednit trh agentur pro inzerenty.

Proč chceme být ověřenou agenturou?

Jako ověřená agentura získáme aktivní odbornou podporu, která zahrnuje pravidelná doporučení jak pracovat s Sklikem či Zbožím, účast na odborných konferencích nebo možnost skupinového školení. Co to znamená pro naše klienty? Vy budete na prvním místě, kde tyto novinky budeme aplikovat. Ůčty klientů budou spravovány nejnovějšími metodami a budou aplikovány ty nejnovější funkce propagace.

Proč svěřit své PPC kampaně profesinálům?

  • Certifikovaná agentura vytvoří a nastaví vaše PPC reklamy tak, že z nich vytěžíte maximum.
  • Máte víc času na samotné podnikání.
  • Správci vašich kampaní jsou v oboru kovaní a neustále se vzdělávají.
  • Do svých kampaní celou dobu vidíte.
  • Dostanete kompletní servis.
  • Seznam.cz každé 3 měsíce prověřuje, jestli agentura splňuje podmínky certifikátu.

S radostí oznamujeme, že i my jsme jedni z nich, a to jak na poli Sklik.cz tak Zboží.cz. Díky tomuto "titulu" můžeme využívat tyto dvě super ověření a to "Ověřeno Sklik.cz" a "Ověřeno Zboží.cz" jako jedni z 66 agentur/freelencerů v ČR.

Overeno sklikOvereno zbozi

Více informací si můžete také přečíst na Sblog.cz.